Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Prodávám použité zboží, pokud hledáte přilbu, která prošla bitvou o Stalingrad, a přitom je stále jako nová, jděte prosím jinam. Knihy nemůžu detailně prohlížet a vypisovat, že „na straně 202 někdo Mauglímu přimaloval knírek a montérky”. Knihy, které u mě zakoupíte, budou vykazovat přinejmenším běžné opotřebení odpovídající věku, na závažnější nedostatky upozorním v popisu. U gramofonových desek se snažím garantovat jejich hratelnost, případně pouze kosmetické vady neohrožující zážitek z poslechu.

Akceptuji pouze platbu předem (bankovní převod, Paypal). Při platbě Paypalem prosím k částce připočítejte 4%, která provozovatel bohužel strhává za zprostředkování platby. Na dobírku nezasílám.

Do zahraničí posíláme pouze po předchozí dohodě a platbě předem.

Poštovné je nastaveno jako jednotné (100,- za obyčejný balík do 10 kg nebo 150,- Balík do ruky), takže je výhodnější objednat více položek. Prosím, nestěžujte si, že zaslání jednotlivé knihy stojí méně a že jsem vás tedy okradl na poštovném; nakoupit obalový materiál, knihu vyhledat, připravit k odeslání a dojet s ní na poštu stojí čas i peníze.

Pokud zvolíte jako možnost zaslání Obyčejný balík, uvědomte si prosím, že pošta nenese za tento typ zásilky žádnou odpovědnost. Chcete-li mít jistotu, že vaše zásilka bude doručena, volte prosím Balík do ruky. Při nákupu nad 2 000,- CZK je poštovné zdarma.

Žádosti o slevu přecházím významným mlčením.

Dle občanského zákoníku (§ 53 odst. 7) můžete od nákupu do čtrnácti dní odstoupit bez udání důvodu. Vrácené zboží nesmí být poškozené a musí být vráceno s původním prodejním obalem včetně výplně. Kupující hradí náklady na zpáteční dopravu zboží k prodejci.

Ochrana osobních údajů

TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
Správcem Vašich osobních údajů je fyzická osoba
Jakub Šmíd, (dále jen „správce“).
Kontaktní údaje správce jsou následující: Dvakačovice 8, Hrochův Týnec, 53862, email: antikvariatsen@seznam.cz, tel.: 724169780
Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Dalším příjemcem Vašich osobních údajů bude firma Česká pošta (doručování zásilek).

PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu antikvariatsen@seznam.cz

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 23. 7. 2018

Přesunout se na začátek